Преподаватели

Sergei Kamnerov

Сергей Камнеров

Kõrgharidusega (eriala: autod ja autondus). Tegeleb täiskasvanute koolitamisega.

Töötab B-kategooria teooria- ja sõiduõpetajana alates 1993. aastast. Veoautojuhtide kiirendatud ametikoolituste ning veoautojuhtide täienduskoolituste lektor alates 2014. aastast. Valdkonnad, mida lektor õpetab on järgmised: autojuhi ametiga seonduv; autojuhi õigused, kohustused ning vastutus; autovedude korraldus; liikluses osalemisega seonduv; sõidukiga seonduv; psühholoogia; logistika. On töötanud üle 10 aasta paralleelselt transpordi- ja logistikaettevõttes juhina, logistikuna ning veoautojuhina. Pidevalt täiendab oma teadmisi koolitustel. Viimane täienduskoolitus on läbitud Tallinna Tehnikaülikoolis.

Andres Pärnaste

Андрес Пярнасте

Kõrgharidusega (eriala: insener – mehaanik). Tegeleb täiskasvanute koolitamisega.Töötab A,B,C,CE,D-kategooriate teooria- ja sõiduõpetajana alates 2001. aastast.

Veoautojuhtide kiirendatud ametikoolituste ning veoautojuhtide täienduskoolituste lektor alates 2014. aastast. Valdkonnad, mida lektor õpetab on järgmised: autojuhi ametiga seonduv; autojuhi õigused, kohustused ning vastutus; autovedude korraldus; liikluses osalemisega seonduv; sõidukiga seonduv; psühholoogia. On töötanud veoautojuhina. Pidevalt täiendab oma teadmisi koolitustel. Viimane täiendkoolitus on läbitud Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis.

Kristina Pärnaste

Кристина Пярнасте

Kõrgharidusega (pedagoogika eriala). Tegeleb täiskasvanute koolitamisega ning õppeprotsessi korraldamisega.Töötab B kategooria teooria- ja sõiduõpetajana alates 2007. aastast.

Veoautojuhtide kiirendatud ametikoolituste ning veoautojuhtide täienduskoolituste lektor alates 2014. aastast. Valdkonnad, mida lektor õpetab on järgmised: autojuhi ametiga seonduv; autojuhi õigused, kohustused ning vastutus; autovedude korraldus; liikluses osalemisega seonduv; psühholoogia. On töötanud transpordifirmas logistika osakonnas. Pidevalt täiendab oma teadmisi koolitustel. Viimane täiendkoolitus on läbitud TTÜ-s.

Leonard Kapten

Леонард Каптен

Kõrgharidusega.

Teooria- ja sõiduõpetaja

alates 1993. aastast.

Tatjana Jõgis

Татьяна Йыгис -

Kõrgharidusega (pedagoogika eriala). Tegeleb täiskasvanute koolitamisega. Veoautojuhtide kiirendatud ametikoolituste ning veoautojuhtide täienduskoolituste lektor alates 2014. aastast. Valdkonnad, mida lektor õpetab on järgmised: autovedude korraldus ja logistika. Omab õpetamise kogemust ning on tegutsev logistik transpordifirmades, kes omab tööstaaži üle 20 aastat. Pidevalt täiendab oma teadmisi koolitustel.

A.Kamnerov

A. Камнеров -

Kõrgharidusega (eriala: rahvusvaheline ärijuhtimine). Tegeleb täiskasvanute koolitamisega. Veoautojuhtide kiirendatud ametikoolituste ning veoautojuhtide täienduskoolituste lektor alates 2015. aastast. Valdkonnad, mida lektor õpetab on järgmised: autojuhi ametiga seonduv ja autojuhi õigused, kohustused ning vastutus. Omab õpetamise kogemust ning on töötanud transpordifirmas logistika osakonnas. Pidevalt täiendab oma teadmisi koolitustel. Viimane täiendkoolitus on läbitud Tallinnas Atlanto Arendus OÜs.